Uzman Görüşü: Bu 5 Düşük Fiyatlı Altcoin 100X Potansiyele Sahip!

Kripto piyasası Bitcoin’in halving etkinliğine hazırlanıyor. Bunun piyasayı nasıl etkileyeceğine yönelik farklı argümanlar var. Bu beklentilerin ortasında AltcoinBuzz ekibinden kripto uzmanı Bikash Deka Bitcoin ekosisteminde, yatırımcılar için büyük getiri sağlayabilecek düşük sermayeli bazı projelerden bahsediyor. Uzman, paylaştığı bu 5 altcoin projesinin değerlerini 100x yapma potansiyeli olduğunu söylüyor.

İlk sıradaki altcoin: BVMnetwork (BVM)

Bitcoin Sanal Makinesi, Bitcoin ağında karmaşık matematik ve sözleşmelere olanak sağlar. Yani, bu amaç için tasarlanmıştır. Artık hesaplamaları on-chain yapmak yerine, hesaplamaları on-chain doğrulamak için benzersiz bir kanıtlayıcı doğrulayıcı modeli kullanıyor. Ayrıca BitVM, Bitcoin sözleşmeleri için Turing tamlığı sağlayan bir model sağlıyor. Ayrıca, off-chain işlemler de buna dahil. Bunu Bitcoin’in mutabakat kurallarını değiştirmeden yapıyor. On-chain işlemleri çalıştırmak yerine, yeni bir prover verified modeli kullanarak çalışıyorlar.

Listeye Multibit Bridge (MUBI) ile devam ediyoruz

Multibit Bridge güvenli ve etkilidir. ETH, BNB ve BTC ağları arasında token transferlerine olanak sağlar. Bu yüzden, oldukça kullanışlıdır. Multibit ayrıca, ERC-20 ve BRC-20 tokenlerini birbirine bağlar. Böylece, BRC-20 tokenlerinin likiditesini artırır ve Bitcoin ekosisteminin büyümesini sağlar. BRC-20 tokenlerini Ethereum’a ekleme süreci Multibit ile basit ve etkili hale gelir. Platformdaki kullanıcılar Ethereum’un geniş ağını, iyi altyapısını ve dinamik finansını kullanabilir.

Üçüncü altcoin: Ordiswap Labs (ORDS)

Ordiswap yenilikçi bir protokol. BRC-20 standardını ordinallerle akıllı bir şekilde birleştirir. Altcoin, Bitcoin’in temel katmanında likiditenin nasıl çalıştığını tamamen yeniden yazıyor. Bu profesyonel, Bitcoin ekosistemi için büyük bir gelişme. Ordiswap, doğrudan Bitcoin ticaretine yeni bir dönem getiriyor. Ordiswap, off-chain dengeleme durumlarını tanıtan bir Otomatik Piyasa Yapıcı (AMM) modeline sahiptir. Bu, geleneksel AMM’lerin tam tersi. On-chain akıllı sözleşmelere dayanırlar.

BitStable (BSSB) da listeye giriyor!

BitStable merkezi olmayan bir protokoldür. Sentetik varlıkları yönetmek için özel bir çerçeve sağlar. Cross-chain yapısı ve ikili token şeması, Bitcoin Blockchain’deki varlık likiditesini artırır. Kullanıcılar, stablecoin DAII oluşturmak için Bitcoin ile ilgili teminat varlıklarını kullanabilir. Altcoin projesi, BSSB yönetim tokenı ve DAII stablecoin’den oluşan ikili bir token yapısı kullanır.

Son sıradaki altcoin: Ordibank (ORBK)

Bitcoin L1 üzerine inşa edilen Ordibank yeni bir sistem. Bileşik finans muhakemesini off-chain bir denge durumu işleme ortamına uygular. Bu arada Ordibank, Bitcoin node’larının gücünü sanallaştırılmış akıllı sözleşmeler mantığı ile birleştirir.

Makaledeki görüşler ve tahminler uzmana ait olup, kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Kriptokoin.com olarak yatırım yapmadan önce mutlaka kendi araştırmanızı yapmanızı öneririz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir